Dlaczego Macedonia...

TWOJE MAGICZNE WYMARZONE WAKACJE W MACEDOŃSKIM RAJU – już 5.sezon letni w ofercie Altamiry – tysiące zadowolonych Turystów, wieloletnie doświadczenie w organizacji wakacji w tym kraju, doskonały serwis i obsługa , starannie dobrane hotele 4 * wszystkie bezpośrednio przy plaży blisko Ochrydu !! Odkryliśmy to miejsce dla naszych Klientów – byliśmy tam pierwsi i jesteśmy z tego powodu niezmiernie dumni!
Jeśli zastanawiasz się czy Macedonia to dobry wybór oto kilka powodów, dla których warto spędzić wakacje w tym miejscu:
- JEZIORO OCHRYDZKIE – wyjątkowe bo NAJSTARSZE I NAJGŁĘBSZE na Bałkanach!!! Jest niekwestionowanym skarbem na liście UNESCO, urzeka Turystów swoją krystaliczną czystością, wielkością i szumem fal – tak dokładnie – to nie chochlik! – dlatego my nie dziwimy się, że Macedończycy nazywają Jezioro Ochrydzkie – morzem i szczycą się nim nie mniej niż samym Aleksandrem Macedoński!
- OCHRYD – dlaczego właśnie ten kurort? – bo to najpiękniejsze miasto Macedonii , kolebka kultury słowiańskiej i niekwestionowanie najlepszy wakacyjny kurort tego kraju. Nasze hotele położone są w bliskiej odległości od miasta - tak by nasi Klienci, mieli kurort na wyciągnięcie ręki – spacerkiem lub dzięki tanim taksówkom – tradycyjnym, wodnym lub jeszcze tańszym lokalnym busom. Zabytki z listy UNESCO – znajdują się w Ochrydzie co krok , wąskie uliczki z kafejkami, tawernami, sklepikami, Twierdza Cara Samuela góruje pięknie oświetlona nad miastem, a dla kochających życie nocne – czekają liczne kluby, puby, dyskoteki.
- KUCHNIA, OWOCE I DOSKONAŁE WINA– fantastycznie dobra, smaczna i naturalna – smaki i zapachy kuchni macedońskiej , na które składają się doskonałe potrawy z grillowanych mięs, ryb, warzyw - pozostaną w Waszej pamięci jeszcze długo po wakacjach. Melony i arbuzy są najlepsze z możliwych a wina z regionu Tikves, z winiarni Popova Kula czy Quenn Maria – zachwycają nawet najbardziej wysublimowanych koneserów wina!

- GOŚCINNOŚĆ MACEDOŃCZYKÓW – cudowna i nie do opisania – trzeba tej gościnności samemu doświadczyć, by przekonać się dlaczego jako Biuro Altamira uwielbiamy wysyłać Klientów do Macedonii na wakacje! Wielu naszych Klientów, którzy wybierają Ochryd na miejsce swojego urlopu rokrocznie – twierdzą, że czują się jakby wracali do domu!

- NISKIE CENY NA MIEJSCU – to niekwestionowany plus wakacji w tym kraju. Ceny atrakcji turystycznych, kawy, lodów czy wszystkich tych „przyjemności”, których nie szczędzimy sobie na wakacjach – mile Was zaskoczą. Oczywiście 5 lat temu te ceny było dużo dużo niższe niż obecnie, ale dalej życie turystyczne w macedońskiej walucie jest dla Polaków miłe i przyjemne.
- SPORTY WODNE, PARAGLIDING, JAZDA KONNA I DOKONAŁE WYCIECZKI FAKULTATYWNE – zajrzyj na kolejną stronę niniejszego katalogu, by przekonać się, że w Macedonii nie ma czasu na nudę!

Zapraszamy na wakacje w wersji samolotowej, autokarowej lub z dojazdem własnym!
Gwarancję zadowolenia – otrzymujesz od nas w prezencie!