O Nas


Drogi Turysto,

trafiłeś na stronę biura, dla którego od początku powstania naszej firmy - zadowolenie naszego Klienta jest najważniejsze i  stawiamy je na pierwszym miejscu przy realizacji naszych usług.  Nie prowadzimy tzw" turystyki masowej", zawsze dążymy do tego, by Klient, który pojedzie z Altamirą pierwszy raz- chciał podróżować z  naszym biurem już ciągle.  Dopieszczamy nasze wyjazdy w najdrobniejszych szczegółach - traktując naszych Turystów- zarówno indywidualnych jak i grupowych - nie jako numer rezerwacji w systemie  rezerwacyjnym ale  jako Klientów, dla których wyjazd wakacyjny czy inny to konkretne oczekiwania i prośby związane z wykupioną ofertą.

 Od 2009 roku oferujemy Państwu  podróże z naszym biurem po najpiękniejszych zakątkach Europy - powtarzając sprawdzone oferty  cieszące się Państwa niesłabnącym zainteresowaniem , jak również z każdym nowym sezonem wprowadzając kilka ciekawych nowości.  Z zapałem  dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu atrakcyjne wyjazdy  z naszym biurem. Nowości wprowadzamy  przede wszystkim mając na względzie naszych stałych wiernych Klientów, którzy jeżdżą z nami od lat i nie chcą zmieniać biura a my lubimy się rozwijać i  chcemy pokazywać naszym Klientom z każdym rokiem coś nowego w Europie i Polsce.

Nasze wczasy - to gwarancja udanego wypoczynku, poprzez odpowiednio dobrane obiekty w interesujących miejscach, wygodny,  komfortowy transport oraz świetni rezydenci, zapewniający Państwu poczucie bezpieczeństwa, rezydenci, którzy są dostępni dla naszych turystów praktycznie cały czas .

Wczasy w Polsce nad Bałtykiem z transportem autokarowym - to już od kilku sezonów hit lata. Cieszy się ten produkt bardzo dużym uznaniem i zainteresowaniem  naszych Klientów . Starannie dobieramy obiekty wypoczynkowe nad naszym morzem, by zapewnić Państwu komfort wypoczynku, dobre wyżywienie i inne atrakcje, które każdy z tych ośrodków proponuje. Rokrocznie wysyłamy nad Bałtyk mnóstwo autokarów. Współpracujemy ze sprawdzonymi obiektami, godnymi polecenia.

Nasze kolonie i obozy - to gwarancja udanego i aktywnego wypoczynku, z ciekawym programem pobytu  pod opieką wykwalifikowanych, doświadczonych i  odpowiedzialnych opiekunów. Od lat niezmiennie  przedstawiamy oferty obozów z ceną kompleksową, bez ukrytych dopłat - z wycieczkami, posiłkiem w drodze powrotnej, prowiantem itd.Wyznajemy zasadę - przy naszych koloniach - rodzic daje dziecku tylko "kieszonkowe". Zasadę tą chwalę rodzice, którzy nie lubią drobnym drukiem pięciu pozycji czego cena nie obejmuje. U nas cena jest kompleksowa.

Nasze wycieczki i pielgrzymki - to piękne programy realizowane przez najlepszych, wykwalifikowanych , doświadczonych pilotów, którzy realizują nasze imprezy na najwyższym poziomie - wspólnie dzieląc z Państwem pasję jaką jest podróżowanie.

Wycieczki typu 2 w 1 - łączę zwiedzanie i wypoczynek to bardzo lubiana forma wyjazdów. Oprócz zwiedzania jest czas na relaks, czyli to co turysta lubi najbardziej - zwiedzać, ale także móc delektować się słońcem i plażą  w danym miejscu.

Oferta dla seniora - szczegółowo dopracowana, uwzględniająca odpowiednie miejscowości, hotele, a także zniżki z racji wieku. U nas senior to osoba już od 50 +

OFERTA DLA GRUP - to bardzo szeroki dział w naszej firmie. Na zlecenia grup organizujemy wyjazdy "szyte na miarę" spełniające w każdym calu oczekiwania Klienta. Imprezy krótkie od jednodniowych po szeroko rozbudowane imprezy objazdowe, wypoczynkowe, z użyciem różnych środków transportu : samolotów, statków, autokarów. Mamy bardzo szeroki wahlarz wycieczek, wyjazdów integracyjnych , typu incentive, kuligów, biesiad itp.Wystarczy wysłać do nas zapytanie - przygotujemy ofertę zgodną z oczekiwaniami.

Szybki , ale zrównoważony rozwój naszego biura, Państwa zaufanie, słowa uznania i rekomendacje oraz stale poszerzająca się ilość  nowych Klientów - to  gwarancja udanego wyjazdu z -Altamirą”.

Zapraszamy!

                                      

         Wioletta Mroczek i Kinga Myszkowska
       Właścicielki B.P.ALTAMIRA wraz z Zespołem