10 LAT RAZEM

Biuro Podróży Altamira już 10 LAT na rynku !

Szanowni Państwo

Biuro Podróży ALTAMIRA z Katowic to firma specjalizująca się w obsłudze wyjazdów grupowych - od wielu lat proponujemy naszym Klientom ciekawe i interesujące podróże  po najpiękniejszych miastach i regionach Europy i Polski.  Specjalizujemy się w obsłudze wyjazdów dla firm, instytucji, stowarzyszeń - oferując wyjazdy motywacyjne – incentive, szkolenia i konferencje,  wycieczki objazdowe - samolotowe, autokarowe, wczasy, wyjazdy typu 2 w 1 łączące zwiedzanie z wypoczynkiem, kolonie i obozy.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się nasze wyjazdy organizowane na Maltę, Sycylię, do Portugalii, Hiszpanii, Francji, Rumunii, krajów Beneluxu,  Grecji, Izraela, Gruzji, Macedonii – oraz całego Półwyspu Bałkańskiego czy Krajów Nadbałtyckich. Specjalizujemy się także w obsłudze wyjazdów po Polsce – zarówno w zakresie wczasów , wycieczek, wyjazdów szkoleniowych czy motywacyjnych.

 

Jesteśmy firmą,  która przywiązuje szczególną wagę do  jakości i profesjonalizmu świadczonych usług, najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta.  Nasze imprezy  obsługiwane są  przez wykwalifikowanych, doświadczonych pilotów, którzy realizują nasze wyjazdy na najwyższym poziomie, wspólnie dzieląc z naszymi Klientami pasję jaką jest podróżowanie.

Starannie dobieramy hotele , transport i wszystkie pozostałe świadczenia - współpracując tylko i wyłącznie  ze stałymi, rzetelnymi partnerami. Wybierając wyjazd organizowany przez nasze biuro dajemy Państwu gwarancję udanej podróży.

 

Wieloletnie zaufanie, szybki, ale zrównoważony rozwój naszego biura, słowa uznania , dobre opinie, rekomendacje, certyfikaty oraz rokrocznie poszerzająca się ilość nowych Klientów – to gwarancja udanego wyjazdu z „Altamirą”.

 

 

Zapraszamy osoby zainteresowane współpracą – do kontaktu z naszym biurem – w celu przygotowania odpowiedniego programu i kalkulacji, który będzie spełniał Państwa wymagania i oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do szerokiego grona zadowolonych Klientów naszej firmy.

 

                                                                                                             Wioletta Mroczek i Kinga Myszkowska

                                                                                                             Właścicielki B.P.ALTAMIRA