Wczasy W Chorwacji - Hotel Posejdon *** - Pokoje W Stronę Parku

KRAJ

CHORWACJA

OPIS

WCZASY W CHORWACJI - WYSPA KORCULA - VELA LUKA
HOTEL POSEJDON ***
Obiekt przy plaży! Pyszne jedzenie! Formuła All Inclusive!
HIT SEZONU 2021 i 2022!

PROGRAM FAKULTATYWNY

REJS PO ZATOKACH I WYSPACH CHORWACJI - Zapraszamy na relaksujący rejs statkiem, którego głównym atutem jest obcowanie z morzem oraz podziwianie wybrzeża z pokładu. Rejs to czysty relaks i czas na kąpiele morskie i słoneczne. Opieka polskojęzycznego pilota oraz obiad skomponowany z lokalnych potraw i trunków w cenie wycieczki. Koniecznie zabierzcie stroje kąpielowe, nakrycia głowy i krem z filtrem. CENA OKOŁO 48 EURO
 
ZWIEDZANIE WYSPY KORCULA - Wyjątkowa wycieczka, na której poznamy historię, kulturę i obyczaje mieszkańców wyspy oraz miasta Korcula. Wysłuchamy lokalnego przewodnika, który opowie jak kiedyś wyglądało życie na wyspie, a jak wygląda teraz. Nacieszymy oczy urokliwym miastem Korcula, które jest nazywane Małym Dubrownikiem. Zasmakujemy w lokalnych przysmakach, trunkach i oliwach. Czas wolny na zakup pamiątek oraz samodzielne odkrywanie atrakcji. CENA OKOŁO 48 EURO/os. dorosła
 
CUDOWNY DUBROWNIK - Wysokie domy, czerwone dachy, klasztory, pałace, fontanny, muzea i oczywiście majestatyczne mury miejskie. Dubrownik - perła Adriatyku. Zapraszamy na zwiedzanie tego wyjątkowego miasta z lokalnym przewodnikiem, który pokaże m.in. Katedrę oraz najstarszą aptekę Franciszkanów w Europie. Czas wolny na zakup pamiątek oraz samodzielne odkrywanie miasta. CENA OKOŁO 75 EUR/os. dorosła

ZAKWATEROWANIE

WYSPA KORĆULA - przedstawia niezwykłe połączenie przepięknej przyrody, tysiącletniej kultury i historii. Niezliczone urocze plaże i zatoki, stuletnie gaje oliwne i winnice, prastare rezydencje letniskowe i starożytne osady, które wydają się być zagubione w jakichś dawno minionych czasach, wabią na wyspę przybyszów z całego świata. Jest postrzegana przez turystów jako jeden z najpiękniejszych zakątków Chorwacji.
 
Hotel Poseidon *** – położony jest tuż przy żwirowej plaży w pierwszej linii brzegowej, w pobliżu wielu ścieżek spacerowych, nordic walking oraz rowerowych  / m. in. do malowniczej groty Vela Spila i fortecy św. Błażeja/. W niedalekiej odległości od hotelu znajduje się centrum Vela Luka, do której można dotrzeć spacerem ok.  1 km lub dopłynąć łódką turystyczną (za niewielką odpłatnością ).
 
Hotel oferuje pokoje dwuosobowe z możliwością jednej dostawki (fotel/łóżko). W przypadku zakwaterowania rodziny gdzie będą 2 osoby dorosłe i 2 dzieci od 6-12 lat lub starsze – taka rodzina może zostać zakwaterowana w dwóch osobnych pokojach obok siebie. Każdy pokój wyposażony jest w  klimatyzację, łazienkę, TV, nie wszystkie pokoje posiadają balkon tradycyjny – możliwość balkonu francuskiego (widok na morze – za dopłatą 300 zł za pokój). Do dyspozycji gości jest m.in. duży hol z recepcją, restauracja, bar, sala TV, taras słoneczny ze stolikami, bezpłatne Wi-Fi w wybranych miejscach.
 
Wyżywienie -  All Inclusive: śniadania (07:00-10:00) w formie bufetu, lunch (12:30-14:00) w formie bufetu i kolacje (19:00-21:00) w formie bufetu. Napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe (piwo, wino, lokalne brandy) podawane są w godzinach 10:00-22:00. O godz. 17:00 podawane są słodycze i drobne przekąski, kawa, herbata oraz woda. We wtorki i piątki muzyka na żywo. Na hotelowym tarasie Goście będą podziwiać zachód słońca w Vela Luce z kieliszkiem wina i tradycyjną muzyką na żywo.
 
Plaża -  bezpośrednio przed hotelem znajduje się kamienisto-żwirowa plaża z krystalicznie czystą wodą / to zaleta plaży kamienistej/. Dodatkowym atutem jest brodzik z morską wodą idealny dla małych dzieci.  Leżaki  na plaży - dodatkowo płatne (ok 8  EUR ).

UWAGI PRAKTYCZNE

Dokument tożsamości - dowód osobisty lub paszport ważny min. 3 miesiące od daty powrotu.
Aktualne przepisy wjazdowe - www.gov.pl/web/dyplomacja/chorwacja
Trasa przejazdu - Czechy, Austria, Słowenia lub Słowacja, Węgry - czas przejazdu około 14 h, czas przepłynięcia promem około 2,5 h. Autokar nie płynie na wyspę, dowozi/odbiera grupę z portu w Splicie (bagaż zabiera zamówiona przez biuro bagażówka).
 

CENA ZAWIERA

- transport autokarem klasy LUX (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
- zakwaterowanie w Hotelu Posejdon*** (w zależności od wykupionej oferty  tzn. 7, 8 lub 9 noclegów) - pokoje 2-osobowe i 2-osobowe z dostawką wyposażone w łazienki, TV, klimatyzacje (pokoje od strony parku - widok na morze za dopłatą)
- transfer port - hotel - port
- wyżywienie – All Inclusive
- opiekę profesjonalnego pilota
- opiekę rezydenta podczas pobytu
- ubezpieczenie KL 25 000 EUR (z rozszerzeniem o COVID-19 i choroby przewlekłe), NNW 20 000 PLN (SIGNAL IDUNA)
 - składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy
- podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

- świadczeń nie wymienionych w ofercie
- opłaty klimatycznej 1,7 EUR/dzień + kosztu przeprawy promowej SPLIT - VELA LUKA - SPLIT ok 30 EUR/os. (płatne u pilota w autokarze) 
- wycieczek fakultatywnych
- ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z COVID-19 i kwarantanna 5%
- ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z rozszerzeniem o choroby przewlekłe 7%

Podobne oferty