Wczasy Rewal - Dom Wypoczynkowy Alcest- Autokarem 8 Dni/ 7 Nocy

KRAJ

POLSKA

OPIS

WCZASY NAD BAŁTYKIEM - DOM WCZASOWY ALCEST - 7 NOCLEGÓW - HB

ZAKWATEROWANIE

OPIS MIEJSCOWOŚCI - REWAL - piękna, niewielka miejscowości w województwie zachodniopomorskim, gdzie swym urokiem urzeka wspaniały klifowy brzeg morski, piaszczysta plaża i idealnie czysta woda. Na rewalskiej plaży powiewa Błękitna Flaga – to znak jakości, przyznawany kąpieliskom spełniającym najwyższe kryteria dotyczące czystości, bezpieczeństwa i infrastruktury plażowej dostępnej dla turystów. W samym Rewalu warto zobaczyć dwa tarasy widokowe na morze. To idealne miejsce na podziwianie zachodów Słońca. Słynna jest także Różana Aleja Zakochanych, gdzie wśród kwitnących róż można przysiąść na ławeczce w towarzystwie Małego Księcia i Róży lub Romea i Julii.
 
NAZWA - DOM WYPOCZYNKOWY ALCEST https://www.alcest.pl
 
POŁOŻENIE - Dom Wczasowy Alcest umiejscowiony jest nad samym morzem w miejscowości Rewal, która słynie z czystego powietrza bogatego w jod i pięknych plaż. Ośrodek charakteryzuje się malowniczym położeniem na wysokim brzegu klifowym. W dzień zachęcamy do korzystania z uroków plaży, na którą można zejść schodami usytuowanymi ok. 50 m od ośrodka lub oddalonym o ok. 350 m zejściem, przystosowanym dla osób z wózkami i trudniej poruszających się.
 
POKOJE 2,3 osobowe - komfortowe i przestronne. W pokojach znajduje się: łazienka (umywalka, prysznic, WC), TV. Na wyposażeniu każdego pokoju: czajnik, szklanki , koc plażowy, ręczniki / do odbioru w recepcji /. Większość pokoi posiada balkon wyposażony w krzesełka i stolik.  Parawany i leżaki plażowe dostępne w recepcji ośrodka – bezpłatnie. Wi Fi dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych.
 
WYŻYWIENIE -  2 posiłki dziennie: śniadania – bufet  i obiadokolacje.  Śniadania w formie bufetu szwedzkiego w godz. 08.00-10.30, obiadokolacje - danie główne serwowane do stołu + bufet z deserami, napojami, surówkami/sałatkami i innymi dodatkami w godz. 16.30-18.30. Posiłki domowe, smaczne i urozmaicone. Godziny posiłków mogą ulec zmianie, będą potwierdzone w dniu przyjazdu w momencie zakwaterowania.
 
DO DYSPOZYCJI GOŚCI na terenie obiektu
- kawiarnię
- basen zewnętrzny z leżakami
- wannę z hydromasażem zewnętrzna
- sprzęt plażowy
- wypożyczalnię rowerów
- plac zabaw dla dzieci na zewnątrz
- sala zabaw w wewnątrz
- siłownia zewnętrzna
- tarasy wypoczynkowe z widokiem na morze

UWAGI PRAKTYCZNE

- Dojazd własny zniżka 50,- PLN/os.W przypadku dojazdu własnego pobyt od soboty do soboty.
- Doba hotelowa i zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godziny 17.00.
- Wykwaterowanie z pokoi w dniu wyjazdu do godziny 08:00.
WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZEJAZDU AUTOKAREM
1. Prosimy Klientów o zapoznanie sie z ramowym programem imprezy.
2. Miejsca w autokarze docelowym (głównym) są numerowane i przydzielane przez pilota.
3. Dopłata za miejsca dojazdowe (antenki)  zawiera opłatę za przejazd w dwie strony.
4. Zbiórka na 15 min. przed planowaną godzina odjazdu. Dojazdy antenowe są ze sobą skomunikowane,co może powodować dłuższe oczekiwanie w miejscach przesiadkowych.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w wyjazdach, powrotach powstałe z przyczyn - warunków na drodze (wypadek, nieprzewidziane korki, roboty drogowe,trudnych warunków atmosferycznych, przy powrotach wydłużonych odpraw granicznych.
6. Godziny powrotów są orientacyjne. Godziny wyjazdów mogą ulec zmianie – klient otrzymuje odrębny komunikat z aktualną godziną wyjazdu nie później niż 48 godzin przed wyjazdem.
7. Główne miejsce wyjazdu autokaru docelowego to Katowice Giszowiec.  W miarę możliwości staramysię uwzględniać prośby dot. miejsc – wpisane w umowie – zgłoszeniu Organizator zastrzega sobie realizację dojazdów antenowych do głównego miejsca wyjazdu - minibusem,  samochodem osobowym,  regularnymi połączeniami – liniami autobusowymi typu Polski Bus, pociągiem bez opieki pilota. Istnieje możliwość ustalenia innego miejsca wyjazdu – po uzgodnieniu z Organizatorem.
8. Postoje w trakcie podróży są organizowane co ok. 3,5,-4,5 godz – zgodnie z czasem pracy kierowców a także w miejscach odpowiednich.
9. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania dojazdów antenowych z poszczególnych miast najpóźniej na 48 godz przed rozpoczęciem imprezy (wymagana ilość osób – min 4 na każdej trasie).
10. Uczestnik zobowiązany jest do posiadania aktualnego dokumentu tożsamości.
11. Uczestnikowi przysługuje w ramach wykupionego 1 miejsca – 1 bagaż podręczny – o max wadze 5 kg i 1 bagaż główny o max wadze 20 kg.
12.Organizator informuje Klienta, iż pierwszy i ostatni dzień imprezy z transportem autokarowym przewidziany jest na przejazd, a nie na właściwy wypoczynek. Należy liczyć się z tym, iż przejazdy będą się odbywały w godzinach nocnych lub wczesnorannych. Czas trwania imprezy turystycznej może różnić się od potocznie rozumianej liczby dni. Dzień pierwszy (dzień zbiórki/wyjazdu) oraz dzień ostatni (dzień powrotu na ms zbiórki/wyjazdu) są dniami podróży. Długość wypoczynku w tych dniach jest powiązana z rozkładem jazdy.
 

CENA ZAWIERA

• transport autokarem klasy LUX   - nie dotyczy dojazdu własnego
• zakwaterowanie  w pokojach 2,3,4 os z łazienkami, TV   –  7 noclegów
• 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje)  – pobyt rozpoczyna  się śniadaniem i kończy śniadaniem
• opieka pilota podczas przejazdu - nie dotyczy dojazdu własnego
• ubezpieczenie NNW (SIGNAL IDUNA  kwota 5000PLN )
• podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

-świadczeń nie wymienionych w ofercie,
-opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w gotówce na recepcji po przyjeździe ok.2 zł/os/dobę,
-w przypadku dojazdu własnego dodatkowo płatny parking ok 15 zł/doba – opłatę należy uiścić w gotówce na recepcji
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 2 zł/os,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy 2 zł/os
- autokaru i opieki pilota w przypadku dojazdu własnego

Podobne oferty