Ośrodek Wypoczynkowy Familijni 7 noclegów

KRAJ

POLSKA

OPIS

WCZASY NAD BAŁTYKIEM - OŚRODEK WYPOCZYNKOWY FAMILIJNI - 7 NOCLEGÓW - HB

ZAKWATEROWANIE

POGORZELICA nadmorska, urokliwa miejscowość wypoczynkowa, położna w województwie zachodniopomorskim ,w bezpośrednim sąsiedztwie Niechorza, 10 km od Rewala, 40 km od Kołobrzegu.  Malownicze położenie, bliskość lasów sosnowych oraz sąsiedztwo jeziora Liwia Łużna, należącego do rezerwatu ornitologicznego, sprawiają, że wypoczynek w tym miejscu to prawdziwa radość i niezwykłe przeżycie. W 2015 roku, miejscowość została wyróżniona odznaczeniem Błękitnej Flagi, za spełnianie najwyższych standardów m.in. w takich kategoriach jak - czystość wody i bezpieczeństwo. Piękne szerokie plaże oraz mnóstwo miejscowych atrakcji. To gwarancja udanych, rodzinnych wakacji nad polskim morzem.
 
Ośrodek Wypoczynkowy „Familijni” www.pogorzelica.familijni.com  - rodzinny kompleks wypoczynkowy po generalnym remoncie,  z doskonałym zapleczem rekreacyjno sportowym, z bogatym programem animacyjnym , dedykowany rodzinom z dziećmi i nie tylko.
 
POŁOŻENIE - bezpośrednio w lesie sosnowym , 10 minut spacerem od  centrum miejscowości, ok. 300 m od plaży w linii prostej / przejście przez ulice i spacerkiem przez las /. Przejazd do kościoła w Pogorzelicy w niedzielę na mszę świętą jest bezpłatny / ośrodek dowozi klientów Melexem
 
POKOJE - 2 osobowe z możliwością jednej lub dwóch dostawek ( nie ma ręczników w pokojach ). Komfortowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i balkonami. Wyposażenie pokoi - telewizor, lodówka, suszarka na bieliznę, sprzęt plażowy /leżak, parawan/, czajnik elektryczny, szklanki. Ośrodek zastrzega sobie możliwość drzwi przejściowych do innego pokoju co wynika z zabudowy ośrodka.
 
WYŻYWIENIE  - 2 posiłki dziennie – śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu.  Śniadania -  08:00 do 10:00, obiadokolacje od 16:00 do 19:00. Posiłki domowe, smaczne i urozmaicone. Obowiązuje bezwzględny zakaz wynoszenia posiłków z restauracji.
 
DO DYSPOZYCJI GOŚCI na terenie obiektu- DLA STARSZYCH bar letni ,basen, jacuzzi,komleks ogniskowyz miejscem na grilla,sala kinowo-konferencyjna ,sala dyskotekowa,przytulna kawiarnia z drik barem
 
DLA DZIECI -aquapark, na króry składają się zadaszony basen ,trzy zjeżdżalnie,brodzik z podgrzewaną wodą ,spray park mnóstwem zabawek i armatek wodnych z oraz jacuzzi, dwie bawialnie dla dzieci w budynku głównym,dwa monitorowane i atestowane place zabaw usytuwane na świeżym powietrzu,sala gier i zabaw, park siatkowy
 
DODATKOWE ATRAKCJE - mini golf(50% zniżki dla gości ośrodka ,boisko do siatkówki ,stółdo tenisa , miejsce do gry w kosza , siłownia ,basen
 
KOMUNIKAT COVID 19 -  Należyte wykonanie świadczeń zawartych w umowie uzależnione od stanu faktycznego - epidemiologicznego w dniu trwania imprezy i obowiązujących rozporządzeń / np. grill, wieczorek taneczny, zabiegi, korzystanie z zaplecza rekreacyjnego ośrodka itp
 
 

UWAGI PRAKTYCZNE

 
- Dojazd własny zniżka 50,- PLN/os. \
- Doba hotelowa i zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godziny 17.00.
- Wykwaterowanie z pokoi w dniu wyjazdu do godziny 08:00.
Ośrodek nie przyjmuje zwierząt
WAZNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZEJAZDU AUTOKAREM:
1. Prosimy Klientów o zapoznanie sie z ramowym programem imprezy.
2. Miejsca w autokarze docelowym (głównym) są numerowane i przydzielane przez pilota.
3. Dopłata za miejsca dojazdowe (antenki)  zawiera opłatę za przejazd w dwie strony.
4. Zbiórka na 15 min. przed planowaną godzina odjazdu. Dojazdy antenowe są ze sobą skomunikowane,co może powodować dłuższe oczekiwanie w miejscach przesiadkowych.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w wyjazdach, powrotach powstałe z przyczyn - warunków na drodze (wypadek, nieprzewidziane korki, roboty drogowe,trudnych warunków atmosferycznych, przy powrotach wydłużonych odpraw granicznych.
6. Godziny powrotów są orientacyjne. Godziny wyjazdów mogą ulec zmianie – klient otrzymuje odrębny komunikat z aktualną godziną wyjazdu nie później niż 48 godzin przed wyjazdem.
7. Główne miejsce wyjazdu autokaru docelowego to Katowice Giszowiec.  W miarę możliwości staramysię uwzględniać prośby dot. miejsc – wpisane w umowie – zgłoszeniu Organizator zastrzega sobie realizację dojazdów antenowych do głównego miejsca wyjazdu - minibusem,  samochodem osobowym,  regularnymi połączeniami – liniami autobusowymi typu Polski Bus, pociągiem bez opieki pilota. Istnieje możliwość ustalenia innego miejsca wyjazdu – po uzgodnieniu z Organizatorem.
8. Postoje w trakcie podróży są organizowane co ok. 3,5,-4,5 godz – zgodnie z czasem pracy kierowców a także w miejscach odpowiednich.
9. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania dojazdów antenowych z poszczególnych miast najpóźniej na 48 godz przed rozpoczęciem imprezy (wymagana ilość osób – min 4 na każdej trasie).
10. Uczestnik zobowiązany jest do posiadania aktualnego dokumentu tożsamości.
11. Uczestnikowi przysługuje w ramach wykupionego 1 miejsca – 1 bagaż podręczny – o max wadze 5 kg i 1 bagaż główny o max wadze 20 kg.
12.Organizator informuje Klienta, iż pierwszy i ostatni dzień imprezy z transportem autokarowym przewidziany jest na przejazd, a nie na właściwy wypoczynek. Należy liczyć się z tym, iż przejazdy będą się odbywały w godzinach nocnych lub wczesnorannych. Czas trwania imprezy turystycznej może różnić się od potocznie rozumianej liczby dni. Dzień pierwszy (dzień zbiórki/wyjazdu) oraz dzień ostatni (dzień powrotu na ms zbiórki/wyjazdu) są dniami podróży. Długość wypoczynku w tych dniach jest powiązana z rozkładem jazdy.
UWAGA
Na terenie ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu  ( poza wyznaczonymi do tego miejscami – specjalne domki ), zwłaszcza w pokojach i balkonach. Kara finansowa za złamanie zakazu to 500 zł. Ośrodek nie przyjmuje zwierząt.

CENA ZAWIERA

- transport autokarem klasy LUX / nie dotyczy dojazdu własnego.
- zakwaterowanie  w eleganckim ośrodku, w pokojach z łazienkami, TV – 7 noclegów
- 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu)  – pobyty rozpoczyna  się śniadaniem i kończy śniadaniem
-  Bogate zaplecze rekreacyjno sportowe (basen , zjeżdżalnie) – wg opisu
-  Bogaty program animacyjny
-  opieka pilota podczas przejazdu / nie dotyczy dojazdu własnego/
- ubezpieczenie NNW (Signal Iduna 5000PLN )
- podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

- świadczeń nie wymienionych w ofercie
- opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w gotówce na recepcji po przyjeździe ok.2 zł/os/dobę,
- w przypadku dojazdu własnego dodatkowo płatny parking ok 10 zł/doba – opłatę należy uiścić w gotówce na recepcji.
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 2 zł/os,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy 2 zł/os
- autokaru i opieki pilota w wyborze oferty dojazdu własnego

Podobne oferty