Wczasy Pogorzelica - Ośrodek Wypoczynkowy Familijni- 7 nocy

KRAJ

POLSKA

OPIS


WCZASY NAD BAŁTYKIEM - OŚRODEK WYPOCZYNKOWY FAMILIJNI - 7 NOCLEGÓW - dwa posiłki dziennie

ZAKWATEROWANIEPOGORZELICA – to nadmorska, urokliwa miejscowość wypoczynkowa, położona w województwie zachodniopomorskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Niechorza, 10 km od Rewala i 40 km od Kołobrzegu. Malownicze położenie, bliskość lasów sosnowych oraz sąsiedztwo Jeziora Liwia Łuża, sprawiają, że wypoczynek w tym miejscu to prawdziwa radość i niezwykłe przeżycie. Piękne szerokie plaże oraz mnóstwo miejscowych atrakcji to gwarancja udanych wakacji nad polskim morzem.

OŚRODEK WCZASOWY „FAMILIJNI” - www.pogorzelica.familijni.com 

Położenie - bezpośrednio w lesie sosnowym, ok. 10 min spacerem od centrum Pogorzelicy, ok. 200 m od plaży w linii prostej (przejście przez ulicę i las), ok. 1 km od centrum Niechorza. Przejazd do kościoła w Pogorzelicy w niedzielę na Mszę Św. bezpłatny (ośrodek dowozi klientów do kościoła meleksami).

 

Pokoje: 2, 3-osobowe z możliwością dostawki z łazienkami (prysznic, WC, umywalka, 1 ręcznik/os./cały pobyt) i balkonami. Pokoje wyposażone w: TV, lodówki, czajniki elektryczne, szklanki, łyżeczki oraz sprzęt plażowy (leżaki, parawany). Na balkonach suszarki na bieliznę, stolik i krzesełka. Ośrodek zastrzega sobie możliwość drzwi przejściowych ( zamkniętych ) do innego pokoju co wynika z zabudowy ośrodka.

 

Wyżywienie - 2 posiłki dziennie – śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu. Posiłki domowe, smaczne i urozmaicone.Dodatkowo dzieci w wieku 3-10 lat otrzymują LUNCHE, które będą wydawane w FAMILIJNYM FOOD TRUCKU na podstawie bonów ( 1 bon/dzień ), które każde dziecko w tym przedziale wiekowym otrzyma przy zakwaterowaniu. Lunch nie obowiązuje w dniu przyjazdu, wyjazdu i we wtorki kiedy odbywa się ognisko.Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Obowiązuje bezwzględny zakaz wynoszenia posiłków z restauracji.

Do dyspozycji Gości na terenie obiektu

 - dla dzieci -  Aquapark (zadaszony basen, trzy zjeżdżalnie, brodzik z podgrzewaną wodą, spray park z mnóstwem zabawek i armatek wodnych), dwie bawialnie dla dzieci w budynku głównym, dwa monitorowane i atestowane place zabaw usytuowane na świeżym powietrzu, park siatkowy, boisko do siatkówki oraz piłki nożnej plażowej, stół do tenisa, miejsce do gry w kosza

 

dla wszystkich uczestników -  jacuzzi, basen, bar letni, kompleks ogniskowy z miejscem na grilla, sala kinowo-konferencyjna, sala taneczna, sala dyskotekowa, przytulna kawiarnia z drink barem, siłownia, minigolf (50% zniżki dla gości ośrodka)

 

 

 

UWAGI PRAKTYCZNE-Wyjazd z ostatniego miejsca zbiórki ok 04.00 nad ranem, przejazd nad Bałtyk. Przyjazd do ośrodka około 12.00/14.00 , zakwaterowanie od godz. 17.00

-W dniu wyjazdu wykwaterowanie do godz. 10.00 (złożenie bagaży), wyjazd z ośrodka około godz. 13:00/15.00 , powrót na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

- Dojazd własny zniżka 50zł/os.

- Ośrodek nie przyjmuje zwierząt

- Na terenie ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu  ( poza wyznaczonymi do tego miejscami – specjalne domki ), zwłaszcza w pokojach i balkonach. Kara finansowa za złamanie zakazu od 500 zł.

CENA ZAWIERA


- transport autokarem klasy LUX / nie dotyczy dojazdu własnego.

- zakwaterowanie  w eleganckim ośrodku, w pokojach z łazienkami, TV – 7 noclegów

- 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu)  – pobyty od obiadokolacji do śniadania

-  Bogate zaplecze rekreacyjno sportowe (basen , zjeżdżalnie) – wg opisu

-  Bogaty program animacyjny

-  opieka pilota podczas przejazdu / nie dotyczy dojazdu własnego/

- ubezpieczenie NNW (SIGNAL IDUNA 10 000 PLN)

- podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA


- świadczeń nie wymienionych w ofercie

- opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w gotówce na recepcji po przyjeździe ok.3 zł/os/dobę

- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy 4 PLN/os.

- ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,5% lub 5,5% w przypadku rozszerzenia o choroby przewlekłe

- w przypadku dojazdu własnego dodatkowo płatny parking ok 20 zł/doba – opłatę należy uiścić w gotówce na recepcji.

- autokaru i opieki pilota w wyborze oferty dojazdu własnego

Podobne oferty