Wczasy Miedzywodzie - Centrum Rekreacji Metamorfoza Hb- 7 Nocy

KRAJ

POLSKA

OPIS

WCZASY NAD BAŁTYKIEM - MIĘDZYWODZIE - OŚRODEK WYPOCZYNKOWY METAMORFOZA - 8 DNI /7 NOCY - HB

ZAKWATEROWANIE

MIĘDZYWODZIE - to spokojna, piękna a zarazem z licznymi atrakcjami miejscowość letniskowa na wschodnim krańcu wyspy Wolin w woj. zachodniopomorskim. Łagodny klimat o cechach oceanicznych oraz mikroklimat bogaty w jod sprzyjają leczeniu chorób układu oddechowego i krążenia, gwarantują zdrowy, regenerujący siły wypoczynek. Najbardziej dostrzegane atuty miejscowości to szeroka i piaszczysta plaża, wspaniały mikroklimat oraz trasy rowerowe i piesze. W pobliżu znajduje się Woliński Park Narodowy. Letniskowa miejscowość położona jest w odległości 4,5 km od Dziwnowa, 20 km od Międzyzdrojów i 40 km od Świnoujścia.
 
Ośrodek Wypoczynkowy „METAMORFOZA” –  kompleks oferujący komfort i wyjątkową lokalizację. Położony 300 m. od centrum miejscowości, 150 m od morza, wzdłuż alejki prowadzącej na plażę, oddzielony od morza leśnym pasem ochronnym. Cisza i spokój tego miejsca oraz przestronny teren zapewnia komfort wypoczynku. Na ogrodzonym terenie znajdują się trzy pawilony hotelowe (dwupiętrowe). Ośrodek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
 
POKOJE -  2,3,4 os. Wszystkie pokoje z łazienkami, TV, balkonami, sprzętem plażowym, w wyposażeniu pokoju - szklanki, sztućce, czajnik.
 
DO DYSPOZYCJI GOŚCI - recepcja, jadalnia, BASEN LETNI z podgrzewaną wodą (temp. 25 °C) (3,75m x 8,25m x 1,3m), KORT TENISOWY (ze sztuczną trawą), plac zabaw, tenis stołowy, baza zabiegowa (krioterapia miejscowa, kąpiele solankowe, kąpiele borowinowe, kąpiele perełkowe, okłady borowinowe, lampa sollux, ultradźwięki, inhalacje, diadynamik, magnetronik, jonoforeza, masaż klasyczny, łóżko masujące, masaż wodny, fizjoterapia).
 
WYŻYWIENIE -  HB - śniadanie i kolacja lub FB - śniadanie, obiad i kolacja / w zależności od wykupionej oferty/. Informacje odnośnie posiłków: bufet szwedzki na śniadaniu i kolacji przy obłożeniu Ośrodka powyżej 20 osób, diety wegańska i bezglutenowa dopłata do ceny każdego posiłku 5 zł, dieta wegetariańska dopłata 5 zł do ceny obiadu, śniadanie w godzinach od 8.00 do 10.00 (pow. 30 osób 2 dania ciepłe w bemarach), obiad w godzinach od 13.00 do 14.00 a kolacja w godzinach od 17.30 do 19.00 (pow. 30 osób 2 dania ciepłe w bemarach).
 
KOMUNIKAT COVID 19 - Należyte wykonanie świadczeń zawartych w umowie uzależnione od stanu faktycznego - epidemiologicznego w dniu trwania imprezy i obowiązujących rozporządzeń / np. grill, wieczorek taneczny, zabiegi, korzystanie z zaplecza rekreacyjnego ośrodka itp/

UWAGI PRAKTYCZNE

UWAGA

Należyte wykonanie świadczeń zawartych w umowie uzależnione od stanu faktycznego - epidemiologicznego w dniu trwania imprezy i obowiązujących rozporządzeń / np. grill, wieczorek taneczny, zabiegi, korzystanie z zaplecza rekreacyjnego ośrodka itp/
Doba hotelowa od godz.17.00, kończy się o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
Ośrodek nie przyjmuje zwierząt.
Turnus zaczyna się śniadaniem w dniu przyjazdu, kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu, pokoje zdajemy po śniadaniu.  Dopłata do pokoju 1-os. 550- PLN – ilość pokoi ograniczona.  
Dojazd własny zniżka 50,- PLN/os.W przypadku dojazdu własnego pobyt od soboty do soboty.

CENA ZAWIERA

• transport autokarem klasy LUX
• zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych  z łazienkami i TV – 7 noclegów
• oferta dotyczy wyżywienia HB – 2 posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, kolacja – serwowana) pobyt od śniadania do śniadania
• korzystanie z infrastruktury ośrodka
• grill z pieczeniem kiełbasek
• wieczorek taneczny
• opieka pilota podczas przejazdu
• 2 zabiegi gratis ( masaż wodny rąk lub stóp, mata masująca)
• ubezpieczenie NNW (SIGNAL IDUNA  kwota 5000 PLN)
• podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

Świadczeń nie wymienionych w ofercie.
Opłaty klimatycznej - płatność na miejscu w gotówce po przyjeździe ok.2 zł/os./dzień.
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 2 zł/os,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy 2 zł/os
Możliwość dokupienia zabiegów rehabilitacyjnych, kosmetycznych.
Opłaty parkingowej dla samochodów os. – ilość miejsc ograniczona - 15zł/auto/doba - wymagana wcześniejsza rezerwacja i potwierdzenie ze strony Ośrodka.

Podobne oferty