Ośrodek Familijni Dziwnówek 7 noclegów

KRAJ

POLSKA

OPIS

WCZASY NAD BAŁTYKIEM - DZIWNÓWEK - OŚRODEK WYPOCZYNKOWY FAMILIJNI - 7 NOCLEGÓW - FB

ZAKWATEROWANIE

OPIS OŚRODKA - Ośrodek Wypoczynkowy „Familijni” - www.dziwnowek.familijni.com
Ośrodek Familijni został stworzony z myślą o wypoczynku rodzinnym w Polsce. Wszystko zostało przygotowane pod kątem przyjazności dla rodzin z dziećmi. Ośrodek, prowadzony jest pod kątem wypoczynku rodzinnego co pozwoli rodzicom czasami „odetchnąć” od swych pociech. Aby wasze dzieci czuły się szczęśliwe zapewniamy im wiele atrakcji oraz familijnych animacji. Familijne zajęcia dla dzieci - edukacyjne, rozwojowe, artystyczne i muzyczne. Ośrodek Wypoczynkowy Familijni posiada 2 piękne ,bezpieczne i nowoczesne place zabaw, oraz dwupoziomową bawialnie Tuptuś dla Najmłodszych która znajduje się bezpośrednio przy jadalni ośrodka. Ośrodek jest całkowicie monitorowany, ogrodzony a co najważniejsze mają Państwo podgląd będąc w pokoju w telewizorze na sale zabaw i place zabaw by móc nie wychodząc z pokoju obserwować swoje pociechy.
 
POŁOŻENIE -  ośrodek usytuowany ok 100m od plaży, przy wydmie plażowej, a jednocześnie w centrum miejscowości. Przejazd do kościoła w Dziwnówku w niedzielę na mszę świętą jest bezpłatny / ośrodek dowozi klientów Melexem/.
 
NA TERENIE OŚRODKA -  klimatyzowana przytulna kawiarnia z drink barem i zadaszonym tarasem, dostęp do Internetu bezprzewodowego, boisko do siatkówki, miejsce do gry w koszykówkę, stół do ping ponga, kręg ogniskowy, grill, bilard, dart, klimatyzowana jadalnia, cymbergaj. Dodatkowo jacuzzi, własny basen i brodzik z podgrzewaną wodą - kompleks atrakcji wodnych, który w razie niepogody pozwala na zadaszenie basenu, tak by dalej móc z niego korzystać.  UWAGA -  na terenie ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu  ( poza wyznaczonymi do tego miejscami – specjalne domki ), zwłaszcza w pokojach i balkonach. Kara finansowa za złamanie zakazu to 500 zł.
 
WYŻYWIENIE- 3 posiłki dziennie (smaczne i domowe wyżywienie, śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad dwudaniowy+ deser+ napój - serwowany).
 
POKOJE - zakwaterowanie w budynku głównym pokoje 2,3,4 os lub w domkach 3,4,5 os z pełnym węzłem sanitarnym ,  na wyposażeniu których znajduje się TV, lodówka, sprzęt plażowy, czajniki elektryczny i szklanki, ręczniki kąpielowe. Minimalna ilość w domku to 3 osoby pełnopłatne.
 
KOMUNIKAT COVID 19 -  Należyte wykonanie świadczeń zawartych w umowie uzależnione od stanu faktycznego - epidemiologicznego w dniu trwania imprezy i obowiązujących rozporządzeń / np. grill, wieczorek taneczny, zabiegi, korzystanie z zaplecza rekreacyjnego ośrodka itp/

ŚWIADCZENIA

Zniżki dla dzieci przy dwóch osobach dorosłych
- dziecko 0-2,99 lat (bez świadczeń, wspólne spanie z rodzicem)  cena 490  PLN
- dziecko 3-4,99 lat (na dostawce) cena 1190 PLN
- dzieci 5–9,99 lat (na dostawce) cena 1390 PLN
- dzieci 10-14,99 lat ( na dostawce ) cena 1730 PLN

UWAGI PRAKTYCZNE

- Dojazd własny zniżka 50,- PLN/os.W przypadku dojazdu własnego pobyt od soboty do soboty.
- Doba hotelowa i zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godziny 16.00.
- Wykwaterowanie z pokoi w dniu wyjazdu do godziny 08.00.
- Ośrodek nie przyjmuje zwierząt
WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZEJAZDU AUTOKAREM
1. Prosimy Klientów o zapoznanie sie z ramowym programem imprezy.
2. Miejsca w autokarze docelowym (głównym) są numerowane i przydzielane przez pilota.
3. Dopłata za miejsca dojazdowe (antenki)  zawiera opłatę za przejazd w dwie strony.
4. Zbiórka na 15 min. przed planowaną godzina odjazdu. Dojazdy antenowe są ze sobą skomunikowane,co może powodować dłuższe oczekiwanie w miejscach przesiadkowych.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w wyjazdach, powrotach powstałe z przyczyn - warunków na drodze (wypadek, nieprzewidziane korki, roboty drogowe,trudnych warunków atmosferycznych, przy powrotach wydłużonych odpraw granicznych.
6. Godziny powrotów są orientacyjne. Godziny wyjazdów mogą ulec zmianie – klient otrzymuje odrębny komunikat z aktualną godziną wyjazdu nie później niż 48 godzin przed wyjazdem.
7. Główne miejsce wyjazdu autokaru docelowego to Katowice Giszowiec.  W miarę możliwości staramysię uwzględniać prośby dot. miejsc – wpisane w umowie – zgłoszeniu Organizator zastrzega sobie realizację dojazdów antenowych do głównego miejsca wyjazdu - minibusem,  samochodem osobowym,  regularnymi połączeniami – liniami autobusowymi typu Polski Bus, pociągiem bez opieki pilota. Istnieje możliwość ustalenia innego miejsca wyjazdu – po uzgodnieniu z Organizatorem.
8. Postoje w trakcie podróży są organizowane co ok. 3,5,-4,5 godz – zgodnie z czasem pracy kierowców a także w miejscach odpowiednich.
9. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania dojazdów antenowych z poszczególnych miast najpóźniej na 48 godz przed rozpoczęciem imprezy (wymagana ilość osób – min 4 na każdej trasie).
10. Uczestnik zobowiązany jest do posiadania aktualnego dokumentu tożsamości.
11. Uczestnikowi przysługuje w ramach wykupionego 1 miejsca – 1 bagaż podręczny – o max wadze 5 kg i 1 bagaż główny o max wadze 20 kg.
12.Organizator informuje Klienta, iż pierwszy i ostatni dzień imprezy z transportem autokarowym przewidziany jest na przejazd, a nie na właściwy wypoczynek. Należy liczyć się z tym, iż przejazdy będą się odbywały w godzinach nocnych lub wczesnorannych. Czas trwania imprezy turystycznej może różnić się od potocznie rozumianej liczby dni. Dzień pierwszy (dzień zbiórki/wyjazdu) oraz dzień ostatni (dzień powrotu na ms zbiórki/wyjazdu) są dniami podróży. Długość wypoczynku w tych dniach jest powiązana z rozkładem jazdy.
 

CENA ZAWIERA

• transport autokarem klasy LUX - nie dotyczy dojazdu własnego
• zakwaterowanie w OW Familijni  w budynku  głównym lub w dwupokojowych domkach / uwarunkowane od ilości osob na rezerwacji i ich wieku / z pełnym węzłem sanitarnym   - 7  noclegów
• 3 posiłki dziennie (smaczne i domowe wyżywienie, śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany) pobyt rozpoczyna się śniadaniem, kończy śniadaniem
• ognisko z pieczeniem kiełbasek z poczęstunkiem (smalczyk, ogórki, grochówka, dodatki)
• organizacja dyskoteki/dancingu
• opieka pilota na trasie przejazdu - nie dotyczy dojazdu własnego
• ubezpieczenie NNW (SIGNAL IDUNA 5000PLN )
• podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

- świadczeń nie wymienionych w ofercie,
- opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w gotówce na recepcji po przyjeździe ok.2 zł/os/dobę,
- w przypadku dojazdu własnego dodatkowo płatny parking ok 10 zł/doba – opłatę należy uiścić w gotówce na recepcji
- autokaru i opieki pilota w przypadku dojazdu własnego
 

Podobne oferty