Wczasy dla seniora w Mrzeżynie - Kompleks Wypoczynkowo Rekreacyjny Laguna

KRAJ

POLSKA

OPIS


Wczasy dla seniora, Mrzeżyno - Kompleks Wypoczynkowo Rekreacyjny Laguna

NOWOŚĆ 2024!
WEWNĘTRZNY BASEN PŁYWACKI I REKREACYJNY BEZ OGRANICZEŃ!
POSIŁKI W POSTACI BOGATYCH BUFETÓW!
BIESIADA I WIECZORY TANECZNE!

ZAKWATEROWANIEMRZEŻYNO to nieduża, spokojna miejscowość wypoczynkowa nad Bałtykiem położona na zachodnim wybrzeżu w gminie Trzebiatów, ok. 15 km na zachód od Kołobrzegu. Miłośnicy plażowania znajdą tu czyste, szerokie, piaszczyste plaże, a zwolennicy aktywnego wypoczynku liczne szlaki turystyczne i rowerowe. Tutejsza rzeka Rega oraz Jezioro Resko Przymorskie stwarzają idealne warunki do uprawiania wędkarstwa czy sportów wodnych. Główną atrakcją turystyczną Mrzeżyna jest znajdujący się przy ujściu rzeki Regi port będący bardzo częstym celem letnich spacerów.

 

KOMPLEKS WYPOCZYNKOWO-REKREACYJNY „LAGUNA” - www.kwrlaguna.com.pl

POŁOŻENIE - obiekt zlokalizowany jest na skraju nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno, ok. 1 km od kościoła i niespełna 200 m od jednej z najpiękniejszych, drobnoziarnistych, szerokich plaż na wybrzeżu Morza Bałtyckiego oznaczonej certyfikatem Błękitnej Flagi (międzynarodowy znak jakości przyznawany ekologicznie czystym i bezpiecznym kąpieliskom), w otoczeniu bogactwa lasów sosnowych i chronionych obszarów przyrody Natura 2000.

 

ZAKWATEROWANIE - stylowe, komfortowe pokoje 2-osobowe z łazienkami (prysznic, suszarka do włosów, ręczniki) i balkonami/tarasami wyposażone w TV, telefony, radia, lodówki, czajniki bezprzewodowe, koce plażowe i parawany.

 

WYŻYWIENIE - 3 posiłki dziennie (śniadania – dania gorące i zimne oraz codzienne, świeże wypieki, obiad* - zupa serwowana w wazach do stolika, oraz kolacje – dania gorące mięsne, rybne i wegetariańskie w formie bogatych bufetów + bar sałatkowy, owocowy i deserowy w postaci wypiekanych na miejscu przez cukiernika ciast, deserów i bułeczek). Pobyt rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

*W turnusie 01.06-11.06.2024 obiad wydawany będzie od 03.06.2024. Dnia 01.06 i 02.06.2024 zupa będzie serwowana w tych dniach podczas kolacji.

 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI - Sala Restauracyjna, Lobby Bar, Bar La Roots z nietuzinkowymi trunkami, kryty basen (basen pływacki; basen rekreacyjny z kaskadami, gejzerami podwodnymi, armatkami wodnymi, przeciwprądami; ściana wspinaczkowa; strefa z leżakami), kawiarnia, kręgielnia, bilard, tenis stołowy, siłownia, boiska sportowe z wypożyczalnią sprzętu sportowego (siatkówka, koszykówka, badminton), wypożyczalnia rowerów miejskich, biblioteka, strefa Wellness & Spa, sauna fińska, łaźnia parowa.

UWAGI PRAKTYCZNEDoba hotelowa rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godzinie 15.00 i kończy się w dniu wyjazdu o godzinie 10.00.

Dojazd własny zniżka 50 PLN/os.

Dopłata do pokoju 1-osobowego 400 PLN (ilość pokoi ograniczona).

CENA ZAWIERA


- transport autokarem klasy LUX

- zakwaterowanie w Kompleksie Wypoczynkowo-Rekreacyjnym „Laguna” w pokojach 2-osobowych z łazienkami i balkonami/tarasami – 10 noclegów

- wyżywienie - 3 posiłki dziennie – śniadania w formie bufetu, obiady serwowane i kolacje w formie bufetu; pobyt rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu i kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu.

* W turnusie 01.06-11.06.2024 obiad wydawany będzie od 03.06.2024. Dnia 01.06 i 02.06.2024 zupa będzie serwowana w tych dniach podczas kolacji.

- korzystanie z kompleksu basenowego bez ograniczeń

- korzystanie z atrakcji obiektu – fitness park, boiska sportowe,  tenis, biblioteka

- biesiadę staropolską przy ognisku z poczęstunkiem

- wieczory taneczne z muzyką mechaniczną

- Internet Wi-Fi w wybranych punktach dostępowych

- w przypadku dojazdu własnego parking niestrzeżony

- ubezpieczenie NNW (SIGNAL IDUNA kwota 10 000 PLN)

- opiekę pilota podczas przejazdu nad morze

- podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA


- świadczeń nie wymienionych w ofercie

- obowiązkowej opłaty klimatycznej płatnej na miejscu w gotówce przy zakwaterowaniu ok. 3 PLN/os./doba

- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy 4 PLN/os.

- ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,5% lub 5,5% w przypadku rozszerzenia o choroby przewlekłe

Podobne oferty